Монтаж системи розумний будинок

5/5 (4)

Технологія розумний будинок – це автоматизована система для зручності побуту і відпочинку людей, створена на основі високотехнологічних пристроїв. Головна особливість таких будівель – в об’єднанні всіх підсистем в єдину систему, якою людина здатна управляти комплексно. Не дивно, що монтаж системи розумний будинок так затребуваний. Вона дає можливість автоматизувати всі домашні системи, в тому числі мікроклімат, кондиціювання, опалення, освітлення, мультимедіа та навіть безпеку. Додатково розумний будинок дозволяє економити енергію вночі, підбирати оптимальну температуру в приміщенні і виконувати інші завдання.

До речі, установка систем розумний будинок можлива не тільки в приватних володіннях. Комерційні і промислові об’єкти, обладнані інтелектуальним керуванням, стануть ще більш надійними, практичними і захищеними від будь-яких загроз. Керувати всіма системами розумного будинку можна віддалено через інтернет.

Основні завдання розумного будинку

Установка системы умный дом под ключВід прийнятного рівня вологості до автоматичного відкриття воріт – після установки системи розумний будинок все це абсолютно реально. Якщо ви хочете насолоджуватися численними перевагами житла ХХІ століття, тоді зверніться в компанію IT Logica. Наші фахівці продумають, розроблять і створять у вас вдома найрозумнішу систему з усіх існуючих.

Отже, до доступних опцій після монтажу розумного будинку відносяться:

  1. Автоматизація процесів. Це велика функція, яка включає управління освітленням, опаленням, енергозбереженням, технічною сигналізацією. Людина більше не замислюється щодо багатьох дрібниць, які раніше турбували її день у день. Виходить, що автоматизація має на увазі навіть управління автоматизованими жалюзі, воротами, різними датчиками.
  2. Підтримка зв’язку. Після монтажу комп’ютерної мережі з підключенням інтернету і налаштуванням бездротової мережі можна налагодити контакт з усіма мобільними пристроями. Крім того, управляти інтелектуальним будинком можна навіть через свій смартфон.
  3. Розваги. Для меломанів і любителів кіно особливо цінна опція обладнання єдиного центру мультимедіа, через який можна розподіляти аудіо- та відеосигнали по всьому будинку.
  4. Безпека. Технології розумного будинку контролюватимуть сигналізацію, відеоспостереження, зможуть мінімізувати потенційний збиток від природних загроз, запобігти шахрайським діям зловмисників або несанкціоноване проникнення в ваше житло.

Розумний будинок працює за допомогою виконавчих пристроїв (пульти, панелі управління, комп’ютери). Розставлені всюди датчики збирають відомості і інформують вас через головний модуль управління. У підсумку на основі зовнішніх і внутрішніх умов система здатна підбирати потрібні параметри освітлення, мікроклімату та інші нюанси. Погодьтеся, це неймовірно зручно – управляти усіма домашніми системами за допомогою одного пристрою, при цьому витрачати десяту частину часу і уваги від того, які доводилося витрачати раніше.

Особливо важлива така система в критичних ситуаціях. Так, в повсякденних справах установка розумного будинку покращує життєдіяльність людини, але в небезпечних моментах (пожежа, повінь, задимлення), вона здатна зберегти найцінніше – здоров’я та життя близьких.

Таким чином, технологія розумного будинку демонструє найбільш прогресивну і передову концепцію взаємодії людини і житла. В результаті система в силах створити бажаний комфорт, обстановку, затишок, а автоматизація сама задасть потрібні параметри.

Як проходить монтаж розумного будинку

Щоб автоматизувати будинок або квартиру, потрібна індивідуальна розробка проекту з подальшим впровадженням всіх систем. Тому монтаж розумного будинку відбувається поступово і приблизно в такому порядку:

Етап 1. Виїзд майстра на об’єкт

Умный дом: управление и монтажФахівцю потрібно провести попередню оцінку, на основі якої він зможе скласти детальний проект. Для цього він збирає всі необхідні дані, вивчає стан будинку, його технічні характеристики, обговорює з замовником бажаний функціонал майбутнього розумного будинку. На цьому етапі клієнт задає питання і отримує експертні відповіді.

Попередньо фахівець може запропонувати клієнту деякі ідеї і рішення, але конкретна постановка задачі відбувається на наступному етапі.

Етап # 2. Проектування

Створення проекту – це основа основ при встановленні розумного будинку. Як тільки замовник визначається з потрібними опціями, а фахівці отримують всі необхідні відомості, відбувається формування і затвердження технічного завдання. На його основі потрібно розробити ескіз з планованим обладнанням, створити дизайнерські ілюстрації та орієнтовний кошторис. Якщо ваше житло обладнане системою розумний будинок, то вам стане в нагоді діагностика її поточного стану. На основі результатів експертизи фахівці IT Logica зможуть знайти її слабкі місця і запропонувати рішення по модернізації, поліпшенню і розширенню. Така послуга обійдеться дешевше, ніж установка розумного будинку з нуля.

Те, що не видно очам – один з найбільш складних пластів роботи. Це складний комплекс обладнання, яке необхідно для життєзабезпечення інженерних систем вашого розумного будинку. Саме від нього залежить майбутній комфорт проживання і ведення побуту людей. Тому як тільки замовник затверджує технічне завдання – за роботу беруться майстри з монтажу систем розумного будинку.

Етап # 3. Установка і налаштування системи

Після розробки робочої документації та програмної частини системи, поставки необхідного обладнання на об’єкт, починаються підготовчі роботи. Потім майстри проводять прокладання кабельних трас, встановлюють системи кондиціонування і електропостачання, проводять пусконалагоджувальні операції.

Особенности установки системы умный домПрограмування, налагодження і тестування системи розумний будинок – це фінальні етапи роботи, перш ніж господарі зможуть оцінити всі переваги від установки такого сучасного автоматизованого комплексу.

По завершенню всіх робіт ми надаємо замовнику свої гарантійні зобов’язання та сервісне обслуговування. Це зручно і вигідно! У наші обов’язки входить підтримка чистоти систем кондиціонування, заміна фільтрів і іншого змінного обладнання, перевірка датчиків на справність та інші турботи.

Таким чином, реалізація задуманого проекту – це кропіткий процес, який під силу тільки професіоналам, тому не варто наймати сумнівних фахівців. Все відбувається поетапно для того, щоб при появі неточностей або помилок можна було відкоригувати потрібну частину, а не переробляти все заново. Довірте роботу нам – експертам IT Logica, – і ви не пошкодуєте!

Зверніть увагу!

Заздалегідь дізнатися вартість установки систем розумний будинок не вийде, тому що вона формується на основі діагностики об’єкта і технічного завдання (побажань клієнта). У ціноутворенні має значення кожна деталь, тому фахівці компанії IT Logica намагаються називати реальні ціни тільки після докладного вивчення проекту, а не заплутувати замовника приблизними цифрами. Якщо вам необхідна консультація або ви прицінюється з питань монтажу систем розумний будинок, давайте поспілкуємося. Це безкоштовно і ні до чого вас не змушує.

Резюме

Установка системи розумний будинок – це зовсім не обов’язкова частина проектування будівлі. Але ви тільки подивіться, якими перевагами вона нагороджує своїх власників. Всі досягнення XXI століття зможуть зробити ваше життя краще, яскравіше і зручніше. Ви зможете об’єднати всю побутову, мультимедійну, охоронну та іншу техніку в єдину систему і управляти нею віддалено через інтернет.

Зі свого боку фахівці компанії IT Logica подбають про все, починаючи з оцінки об’єкта, закінчуючи сервісним обслуговуванням. Ми досвідчені і вправні, так давайте створимо будинок вашої мрії разом!

Зробити замовлення:

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?