Послуги Системного Адміністратора

4.5/5 (4)

Системный администратор

Наша компанія пропонує послуги системного адміністратора, який забезпечить установлювання, налаштування та адміністрування IT обладнання для Вашої компанії. Головним завданням наших спеціалістів є забезпечення безпеки Ваших даних та обладнання, а також, виявлення можливості зниження витрат та запобігання збитків.

Хто такий системний адміністратор (сисадмін)

Системний адміністратор – це експерт, який відповідає за встановлення та обслуговування всієї інформаційної структури компанії (від налаштування принтеру до побудування локальних мереж і т.д.).

Послуги системного адміністратора включає у себе комплексне обслуговування комп’ютерів (або іншої IT техніки) та подальшої підтримки їх працездатності та цілісності.

Навіщо потрібен сисадмін

  • Установлення та технічний супровід програм/сервісів;
  • Ремонтні роботи техніки (аналіз поточного стану, усунення неполадок та прогнозування можливих проблем);
  • Контроль та своєчасне інформування щодо сплати, змін та налаштувань зовнішніх сервісів та абонентського обслуговування (хостинг, інтернет, телефонія, мобільний зв’язок, веб-сервіси);
  • Підбір офісної техніки з подальшим налаштуванням та обслуговуванням;
  • Адміністрування та навчання співробітників роботи з серверами (сервер даних, поштовий сервер, сервер віддаленого доступу);
  • Здійснення резервного копіювання даних з можливістю відновлення втрачених даних;
  • Установлення операційних систем та супровідних програмних пакетів (Windows, Linux, Microsoft Office тощо).

Ціни на послуги системного адміністратора

Ви будете приємно здивовані нашим прайсом на послуги системного адміністратора разом із можливістю віддаленого підтримки та навчання персоналу! Залиште Вашу заявку у формі нижче, та ми підберемо персоналізоване рішення, яке буде відповідати Вашим вимогам!

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?