Монтаж систем безпеки будинків і квартир під ключ

5/5 (3)

Системи безпеки – це комплексне забезпечення конкретного суб’єкта спектром необхідних послуг щодо захисту його бізнесу на всіх стадіях.

Комплексні системи безпеки (КСБ) складаються з ряду заходів і способів для максимального захисту від зловмисників, їх неправомірних дій, захисту слабких сторін конкретного приміщення або будівлі замовника, а також постійного технічного огляду усіх систем безпеки, контролю за їх роботою, управління.

Види систем безпеки

Безпеку можна поділити на:

  1. Інформаційна безпека – ряд заходів, спрямованих на захист інформації закритого типу в усіх її проявах (аудіо-, відеоносії, друковані документи).
  2. Системи відеоспостереження – комплекс обладнання, встановленого для ведення спостереження і контролю за необхідною квадратурою на території замовника, можливим проникненням зловмисників, а також співробітниками і гостями підприємства. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють записувати зйомку, вбудовувати в апаратуру датчики охоронної сигналізації, можуть бути цифровими і аналоговими, дають можливість контролювати те, що відбувається як на пульті охорони в межах території об’єкта, так і за його межами.
  3. Охоронна сигналізація – комплекс обладнання, спрямований на оперативне виявлення і реагування на дії зловмисників, спроби проникнення на закриту територію об’єкта. Залежно від індивідуальних потреб замовника і виду діяльності об’єкту, підбирається вид охоронної сигналізації та передачі інформації на пульт охорони (акустичні, вібраційні, променеві, ультразвукові датчики руху можуть передаватися дротовим, бездротовим методом або по комунікатору GSM).
  4. Пожежна сигналізація та пожежогасіння – проектування, монтаж і подальше ведення комплексу обладнання для ефективного захисту приміщення і співробітників від пожежі, дієві методи її гасіння, складання програмних ризиків і методів їх уникнення.
  5. Системи охорони периметра – це система захисту території за допомогою радіохвильових, вібраційних, інфрачервоних датчиків від всіляких видів проникнення на територію (перелази, підкопи або зломи) або незаконного вивезення товарно-матеріальних цінностей.

Безпека, гарантована IT Logica

Компанія IT Logica увійшла на ринок в 2009 році. За цей час ми зуміли успішно виконати понад 50 проектів, з багатьма замовники ведемо співпрацю і в нинішній час.

IT Logica – це надійний виконавець, який зможе гарантувати вам і вашому бізнесу високий рівень захисту.

Як ми працюемо

Як ми працюемо

Наші співробітники – фахівці різних областей, майстри своєї справи.

Їх завдання:

  1. надати якісне разове обслуговування об’єкта або окремих його структур;
  2. постійне ведення клієнта, контроль за загальною безпекою і обладнанням, консультації замовника і виправлення неполадок.

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?