Монтаж локальних мереж

3.5/5 (6)

Локальна мережа (ЛМ) в будь-якій компанії – це така ж необхідність, як світло або місце для офісу. Монтаж комп’ютерної мережі дозволяє налагодити швидкий і легкий доступ до інформації, поліпшити роботу між співробітниками і відділами компанії.

Такі комплексні роботи проводять фахівці IT Logica. Погодьтеся, що монтаж комп’ютерних мереж вимагає знань, досвіду і навичок, а також спеціального обладнання. Тому не можна просто так взяти і самостійно встановити комп’ютерні мережі.

Інші послуги

Основні завдання локальної мережі

Зачем нужен монтаж локальной сетиУстановка комп’ютерних мереж дає користувачам важливі переваги для роботи. До основних з них відносять такі опції:

  • Спільна робота над корпоративними файлами. Через ЛМ ви можете отримати доступ до потрібних папок, переглянути або відредагувати документи. Це дозволить уникнути плутанини в файлах, створення їх різних версій і назв.
  • Вільний доступ до периферійних пристроїв. Наприклад, вам потрібно роздрукувати звіт або контракт. Завдяки ЛМ вам не потрібно скидати документ на флешку (надсилати поштою або мессенджерам) і запускати його з того комп’ютера, до якого підключений офісний принтер. Використання одного пристрою на кілька користувачів і гроші заощадить, і час співробітника.
  • Створення резервних копій та безпека даних. За рахунок локальної мережі зручніше проводити моніторинг і збереження корпоративних даних. А правильне використання програмного забезпечення і налаштування безпеки попереджають появу вірусів та інших ризиків при використанні інтернету.
  • Обмін файлами. Користувачі зможуть передавати і отримувати інформацію на максимальній швидкості. Мова йде не тільки про маленькі текстові документи, але і про мультимедійні файли.
  • Спільний доступ в інтернет. Всі комп’ютери в офісі будуть підключені до інтернету і зможуть використовувати його для роботи, а значить окрема лінія для кожного користувача не потрібна. Захист даних і безпечний доступ до глобальної павутини забезпечені.

Таким чином, монтаж локальної мережі – це не примха, а необхідність в сучасному світі. Мало яка компанія може обійтися без такої послуги.

Типи монтажу локальних комп’ютерних мереж

Проектування та проведення комп’ютерної мережі – індивідуальна задача для кожного об’єкта. Тому немає єдиного стандарту по роботі, а тільки приблизні плани. Наприклад, в невеликому офісі, де працюють 5-7 персональних комп’ютерів, найчастіше прокладають мережу без використання сервера. Користувачі отримають доступ до спільних файлів і периферійного обладнання, але спільного виходу в інтернет у них не буде. На противагу цій ситуації у великих компаніях додатково ставлять виділені сервери, щоб захистити корпоративні дані.

Найчастіше бувають 2 типові ситуації в прокладці локальної мережі:

  • Її не було спочатку. У такому випадку всі роботи фахівці проводять з нуля.
  • Мережа частково є (незавершена або пошкоджена). Тому майстру потрібно виїхати на об’єкт для оцінки її стану і подальших робіт.

Фахівці компанії IT Logica працюють з нуля і з поточними мережами. Наші майстри зможуть виконати будь-які завдання з монтажу комп’ютерних мереж.

Зверніть увагу!

На вартість прокладання комп’ютерної мережі впливає ряд факторів. Наприклад, ціна залежить від виду кабелю, особливостей офісу і підприємства, матеріалу стін, трудомісткості монтажу мережі, наявності достатньої кількості розеток та ін. Точну суму фахівець зможе вам назвати після ознайомлення із завданням і всіма вихідними даними, в тому числі з планом приміщення і точною схемою розставлення робочих місць.

Як відбувається монтаж локальних комп’ютерних мереж

Как прокладывают компьютерные сетиПрокладення комп’ютерних мереж – це послідовна робота, яка складається з декількох етапів. Припуститися помилки на будь-якому з них – значить витратити години на вивчення проблеми, перевірку всіх дій, а потім і виправлення несправностей. Запросити для роботи сусіда-любителя або знайомого вашого друга – варіант не краще, тому що не виключає помилок непрофесіонала. Тому раціональніше і навіть дешевше довірити роботу по установці комп’ютерних мереж людям, які займаються такими завданнями кожен день, професійно і з відповідальністю. Компанія IT Logica виконає для вас будь-які завдання, пов’язані з монтажем локальних мереж.

По-перше, наші фахівці гарантують якість робіт, тому що дбають про своє ім’я і репутацію компанії. По-друге, ми знаємо і вміємо прокладати комп’ютерні мережі крок за кроком, тому завжди можемо проконсультувати і допомогти клієнту.

Отже, монтаж комп’ютерної мережі відбувається так:

Етап 1. Вивчення вихідних даних

Майстер виїжджає на об’єкт, щоб надалі він міг розробити проект. Дослідження і аналіз охоплюють складання попереднього технічного плану і розрахунок кошторису за витратами на обладнання і прокладку локальних мереж.

Етап # 2. Монтаж кабельної траси

Це значний за обсягом етап, який має на увазі установку проводки, кабельних каналів, люків та інші роботи. Ми також виконуємо трасування кабелю (його розмотування, нарізку, розтяжку), джгутування, маркування.

Етап # 3. Встановлення системи

Настройка локальной сетиТепер потрібно підключити робочі місця до кабельної мережі за допомогою монтажу розеток, стійок, люків та ін. Цей етап включає в себе облаштування робочих місць, в тому числі налаштування обладнання та периферійних пристроїв.

Етап # 4. Тестування і складання необхідної документації

Систему можуть перевіряти і наші фахівці, і клієнт за своїм бажанням, головне – в кінці проводиться сертифікація структурованої кабельної системи. Ми складемо проектну документацію, яка стане гарантією виконаних робіт.

Резюме

Монтаж локальних мереж – це першорядне завдання для більшості підприємств і офісів. Якщо у вас в компанії більше 1 комп’ютера – без комп’ютерних мереж не обійтися.

Їх установка поліпшить взаємодію співробітників і загальну продуктивність, посилить безпеку і захищеність корпоративних даних. У підсумку люди зможуть спільно працювати на периферійному обладнанні, використовувати загальну інформацію віддалено без попереднього завантаження, узгоджено і злагоджено працювати. Простими словами, прокладка локальних мереж забезпечує стабільний взаємозв’язок всіх залучених в роботі людей.

IT Logica – це компанія, яка забезпечить монтаж локальної мережі на вищому рівні без вашої участі. Ми проведемо роботи під ключ і вже скоро ваші співробітники будуть активно і продуктивно працювати за своїми комп’ютерами!

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?