Якісний ІТ аутсорсинг в Києві (абонентське обслуговування)

4.2/5 (5)

Аутсорсинг у багатьох бізнес-сферах – це зручна форма співпраці між компаніями, особливо в плані послуг. Таке делегування завдань іншій фірмі покращує основну спрямованість бізнесу. Тому особливого розмаху отримав IT-аутсорсинг в будь-яких сферах бізнесу.

Що таке ит-аутсорсинг?

Це розширене абонентське обслуговування для корпоративних клієнтів, пов’язане з комп’ютерними системами. При цьому зовсім не має значення, який масштаб компанії: комп’ютерний аутсорсинг необхідний малим, середнім і великим компаніям – всім, кому потрібна стабільна і кваліфікована IT-підтримка. Якщо ваші співробітники виконують основну роботу за комп’ютерами, тоді комп’ютерному аутсорсингу однозначно бути.

Что такое IT-аутсорсингНайзручніше в айті-аутсорсингу те, що замовник сам обирає, яке обслуговування йому потрібно: повне або часткове. При укладанні договору з компанією необхідно узгодити всі затребувані послуги з IT-аутсорсингу, щоб раціонально використовувати бюджет і отримати все необхідне.

Зверніть увагу!

Комп’ютерний аутсорсинг – це широкий комплекс, який охоплює послуги по роботі з інфраструктурою компанії, в тому числі з персональними комп’ютерами, мережею, периферійними пристроями, серверами та ін. Він набагато масштабніше стандартного абонентського обслуговування комп’ютерної техніки. Клієнтам, які потребують виключно підтримку ПК, принтерів, мережі інтернет та інших базових послуг, можливо достатньо буде аутсорсингу комп’ютерної техніки. Але для комплексного контролю і підтримки краще вибрати послуги ІТ-аутсорсингу.

Послуги IT-Аутсорсинга

Головні переваги ІТ-аутсорсингу в Україні

Чи виправдовує ІТ-аутсорсинг свою вартість? Як і будь-яка IT-послуга, він коштує грошей. Тому багато керівників компаній цікавляться, в чому ж переваги такої форми співпраці, особливо в порівнянні з найманням штатного співробітника. Отже, до основних плюсів ІТ-обслуговування можна віднести:

Преимущества ИТ-аутсорсинга

 1. Швидке вирішення поточних і потенційних проблем. За укладеною угодою, фахівці IT-компанії зобов’язані в найкоротші терміни вирішити проблему віддалено або приїхати до вас в офіс. В іншому випадку вам доведеться наспіх шукати фахівця, здатного хоч щось зробити, якщо в штаті немає системного адміністратора. Додаткова перевага послуги IT-аутсорсингу – попередження більшості проблем. Річ в тому, що аналітичні аудити і регулярні профілактичні роботи дозволяють виявити можливі загрози до того, як вони стануть нести небезпеку комп’ютерній системі. Тому такий підхід скорочує кількість несправностей і помилок в роботі IT-обладнання.
 2. Оптимізація витрат на послуги ІТ-аутсорсингу. Якщо компанії не потрібен повний комплекс послуг, а тільки деякі опції, тоді це відбивається в договорі і відповідно в цінах на аутсорсинг. Якщо хочете скоротити свої витрати, проконсультуйтеся з фахівцем IT-компанії. Разом ви зможете вибрати потрібні пункти в договорі і розрахувати оптимальну вартість обслуговування. Також на ціну послуги впливає кількість офісної техніки. Фінальна вартість залежить від обраного переліку послуг та кількості обладнання, яке необхідно підтримувати. Зазвичай компанії пропонують диференційні тарифи зі знижками за великий обсяг робіт.
 3. Оперативне впровадження нових технологій. Фахівці з ІТ-аутсорсингу в Києві займаються наданням професійних послуг довгі роки, тому знають, можуть і вміють набагато більше будь-якого любителя. Вони в курсі останніх технологій і новинок в обладнанні, тому допоможуть налагодити та оптимізувати роботу співробітників компанії.
 4. Гарантовано стабільна робота всього офісного обладнання. Річ у тому, що при підписанні договору про надання послуг IT-аутсорсингу, компанія бере на себе широкий спектр зобов’язань, в тому числі матеріальні.
 5. Повна концентрація компанії на своїх внутрішніх завданнях. Якщо ви найме штатного співробітника, то доведеться платити йому заробітну плату, оплачувати лікарняні, святкові дні, податки в казну держави, забезпечити фахівця робочим місцем та комп’ютерною технікою, дотримуватися інших умов КЗпП. Якщо ви виберете інший варіант і призначите відповідальним за обслуговування офісних комп’ютерів одного зі своїх співробітників, то є два варіанти: через недостатню кваліфікацію і брак досвіду він не зможе виконувати завдання по IT-аутсорсингу на потрібному рівні або буде їх виконувати, шкодячи своїй основній роботі.
 6. Абсолютна конфіденційність. Інформація в бізнесі може стати не засобом, і метою, яка коштує великих грошей. Тому багато керівників стурбовані, щоб всі персональні і комерційні дані, листування, документація не були передані третім особам. І якщо співробітники можуть бути зацікавлені в передачі цінних фактів конкурентам, то у представників IT-компанії на це немає жодного мотиву. Навпаки, вони зацікавлені ​​в своїй репутації і гарних відносинах з замовником.

Комплексный IT-аутсорсинг в Киеве

При всіх цих перевагах компанія отримує і фінансову вигоду: ціни на аутсорсинг формуються поетапно на основі потреб клієнта. Це означає, що і малий, і великий бізнес зуміють підібрати оптимальний варіант обслуговування.

Що охоплюють послуги з it аутсорсингу:

 • Обслуговування комп’ютерів та офісної техніки. У цю послугу входить все те, що мають на увазі під абонентським обслуговуванням, в тому числі моніторинг неполадок, встановлення та налаштування програмного забезпечення.
 • Підтримка локальної мережі і серверів. Стабільна робота, з’єднання з інтернетом, безперебійна робота серверного обладнання будуть під контролем фахівців з IT-аутсорсингу.
 • Налагодження та підтримка IP-телефонії. Послуга здійснюється IT-фахівцями від початку до кінця: спочатку необхідно спланувати проект, потім провести установку системи телефонії і підтримувати її в робочому стані.
 • Контроль за інформацією. Замовник може вибрати установку і контроль системи відеоспостереження або інші багатофункціональні системи безпеки. Але в будь-якому випадку фахівці на аутсорсингу будуть тримати на контролі безпеку зберігання даних і захист від несанкціонованого доступу, резервне копіювання, антивірусний захист.
 • Профілактичні роботи і навчання співробітників. Крім перерахованих послуг, IT-компанія проводить професійний аудит обладнання.

Резюме

Коли компанія вибирає аутсорсинг IT послуг, а не традиційні методи управління інформаційними системами, вона демонструє свою сучасність, раціональність і націленість на підвищення ефективності. При цьому отримує ряд важливих і серйозних переваг при оптимальному бюджеті на ІТ-аутсорсинг в Києві. Немає сумнівів в тому, що без цих послуг не обійтися жодній сучасній компанії, тому підпишіть договір з надійною компанією сьогодні, щоб вже завтра IT-сторона вашого бізнесу була в безпеці!

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?