Обслуговування комп’ютерів

3/5 (4)

Жодна сучасна організація не обходиться без комп’ютерів. Десь їх всього кілька, а в інших випадках – десятки. І для кожного потрібен постійний it аутсорсинг. Київ та інші регіони України можуть вибрати з двох варіантів: найняти в свій колектив системного адміністратора або укласти договір зі спеціалізованою IT-компанією на аутсорсинг комп’ютерів.

З міркувань раціональності більшість підприємств і організацій переходять саме на аутсорсинг з обслуговування комп’ютерів. На практиці така послуга обходиться дешевше окремого співробітника в компанії. У будь-якому випадку, вибір залишається за керівництвом, але зробити його життєво необхідно. Без комплексного сервісного обслуговування комп’ютерної техніки ніяк не обійтися більшості сучасних компаній.

Інші послуги

У чому суть послуги з обслуговування комп’ютерів?

Услуги по обслуживанию компьютеровОсновна місія – підтримка всіх офісних комп’ютерів в робочому стані. Сервіс включає не тільки поточні налаштування обладнання, а й перешкоджання виникненню можливих неприємностей. Якщо співробітники компанії можуть стабільно працювати за своїми комп’ютерами, значить сервісне обслуговування комп’ютерної техніки проходить на належному рівні.

Особливо необхідно обслуговування комп’ютерів компанії, в якій ефективність роботи співробітників безпосередньо залежить від комп’ютерної техніки. Уявіть, що обладнання буде простоювати півдня: ви відчуєте втрати? Напевно негативні наслідки матиме навіть годинний простий. А що, якщо через збій буде загублена або пошкоджена частина робочої документації? У будь-якому з перерахованих випадків набагато вигідніше замовити аутсорсинг комп’ютерної техніки.

До основних завдань абонентського обслуговування комп’ютерів в Києві можна віднести:

  • Попередити проблеми. Постійний моніторинг комп’ютерної техніки дозволить в 9-ти з 10-ти випадків виявити потенційні несправності ще до їх виникнення. Тому фахівець зможе завчасно виявити і усунути проблему.
  • Мінімізувати час простою. Коли обладнання несправне, працювати на ньому не вийде. Від швидкості надання абонентського обслуговування та кваліфікації фахівця залежить, як швидко він усуне всі поломки і як скоро співробітники компанії зможуть відновити роботу. Така оперативність особливо важлива, коли на рахунку кожна хвилина. Тому пам’ятайте: простий в роботі може обійтися набагато дорожче місячної ціни обслуговування комп’ютерів.
  • Заощадити витрати компанії. Будьте впевнені: обслуговування комп’ютерів в Києві обійдеться значно дешевше, ніж утримання IT-фахівців в штаті компанії. Системні адміністратори запитують високий рівень заробітної плати, а також для них потрібно виділити робоче місце, оплачувати податки, лікарняні, святкові дні, дотримуватися інших умов КЗпП. Підписавши договір на аутсорсинг, обслуговування комп’ютерів вийде набагато дешевше і ефективніше.

Зверніть увагу!

It-аутсорсинг в КиевеВи можете вибрати одну з послуг: абонентське обслуговування комп’ютерної техніки або it outsourcing. Вони схожі і деякі користувачі плутають, що є що. Різниця в тому, що обслуговування офісних комп’ютерів охоплює роботу з персональними комп’ютерами, ноутбуками і мережевим обладнанням, а аутсорсинг означає розширений комплекс послуг по роботі з інфраструктурою компанії, в тому числі з мережею, периферійними пристроями, серверами та ін.

Виходячи з цього будуть відрізнятися ціни обслуговування комп’ютерів, які залежать від потрібних послуг, кількості техніки та інших тонкощів договору з IT-фірмою. У будь-якому випадку дізнатися точну вартість за абонентське обслуговування комп’ютерів в Києві можна у представників таких IT-компаній.

Основні послуги з обслуговування комп’ютерів

Для замовлення послуги абонентського обслуговування замовник укладає договір з обраною компанією. У ньому обумовлюються всі умови, в тому числі необхідні послуги, графік планового ремонту і профілактичних заходів, зручний спосіб комунікації та ін. Цей договір – гарантія відповідальної роботи фахівців на аутсорсингу і якість послуг для клієнта.

Отже, абонентське обслуговування комп’ютерної техніки гарантує вам:

Стабильное обслуживание компьютерной техники

  • повну інформаційну підтримку. Якщо виникають якісь проблеми з комп’ютерною технікою (не обов’язково поломки), фахівці на аутсорсингу нададуть консультації. Вони також проводять навчання співробітників компанії для подальшої роботи з комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням.
  • безперебійну роботу комп’ютерних систем. Все, що може стати на заваді стабільної роботи співробітників за комп’ютерами переходить на плечі фахівців IT-компанії: вони впораються з будь-якими завданнями, а головне – намагатимуться виявити потенційні загрози на ранніх стадіях, перш ніж вони зможуть спровокувати розвиток проблеми і простий комп’ютерної техніки.
  • встановлення та налаштування актуального програмного забезпечення. Програми та додатки останніх версій з ліцензійними ключами не тільки гарантують компанії стабільну роботу, але і попереджають можливі штрафи за використання несанкціонованого ПЗ.
  • підбір сучасних комплектуючих. Фахівці з аутсорсингу комп’ютерної техніки встановлять потужні процесори, достатню кількість оперативної пам’яті, місткі жорсткі диски. А головне – вони зможуть раціонально підібрати комплектуючі для комп’ютера в залежності від завдань: якщо фахівець займається графічним дизайном – в пріоритеті потужне обладнання, а для референта-перекладача досить простішої машини.
  • регулярний моніторинг комп’ютерного обладнання. Для спостереження за функціонуванням кожного комп’ютера фахівцям на аутсорсингу не потрібно виїжджати до вас на офіс: вони здійснюють повне спостереження у віддаленому режимі.
  • планові профілактичні роботи. У зручний час, коли устаткування не експлуатується, IT-фахівці проведуть перевірку комп’ютерів на віруси, помилки і інші несправності.

Додатково обслуговування офісних комп’ютерів може охоплювати контроль доступу співробітників компанії до різних ресурсів, перевірку стабільності інтернет-з’єднання, ведення технічної документації та інші послуги.

Резюме

Якісна офісна техніка, актуальні персональні комп’ютери і ліцензійне програмне забезпечення – це невіддільна складові робочого процесу. Якщо трапляються неполадки – виникає простій в роботі, який несе шкоду бізнесу. Тому не варто ігнорувати абонентське обслуговування комп’ютерів в Києві і покладатися на везіння. Виберіть надійну компанію, підпишіть договір і покладіть все занепокоєння про офісну комп’ютерну техніку на IT-фахівців!

Оцініть доступність викладеної інформації на сторінці

Потрібна консультація?