Послуги

Якщо ви завершили створення інформаційної інфраструктури своєї компанії, тоді наступний етап - забезпечення її безпеки, і на це є об'єктивні причини. За статистикою порталу InfoWatch, тільки за перше півріччя 2018 го року відбулося 1 039 випадків витоку даних по всьому світу.

Детальніше

Безпека – це системи безпеки, спрямовані на захист будівлі і її співробітників від неправомірних дій за рахунок встановлення систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, охорони периметра та ін.

Детальніше

Слабкострумові кабельні системи – сукупність кабельного оснащення будівлі для забезпечення безперебійної та організованої роботи, передачі і зберігання всіх типів інформації.

Детальніше

Запорука безпеки будь-якого об'єкта нерухомості – якісне відеоспостереження. Монтаж таких систем передбачає встановлення камер, відеореєстратора або відеосервера, моніторів, джерел живлення та іншого обладнання.

Детальніше

Основна місія - підтримка всіх офісних комп'ютерів в робочому стані. Сервіс включає не тільки поточні налагодження і налаштування обладнання, а й перешкоджання виникненню можливих неприємностей.

Детальніше

ВОЛЗ розшифровується як «волоконно-оптичні лінії зв'язку» і має на увазі технологію прокладки оптоволоконного кабелю, призначеного для перенесення інформації в оптичному діапазоні. На даний момент вважається найсучаснішим видом передачі даних.

Детальніше

Локальна мережа (ЛМ) в будь-якій компанії - це така ж необхідність, як світло або місце для офісу. Монтаж комп'ютерної мережі дозволяє налагодити швидкий і легкий доступ до інформації, поліпшити роботу між співробітниками і відділами компанії.

Детальніше

Технологія розумний будинок - це автоматизована система для зручності побуту і відпочинку людей, створена на основі високотехнологічних пристроїв. Головна особливість таких будівель - в об'єднанні всіх підсистем в єдину систему, якої людина здатна управляти комплексно.

Детальніше

Потрібна консультація?